Pontokat vesztett a Real Madrid a kiesés ellen küzdő Villarreal ellen – VIDEÓ

Santi Cazorla duplájával jött össze a döntetlen a hazaiaknak.

A friss klubvilágbajnok Real Madrid a decemberi klub-vb miatt elhalasztott bajnokiját csütörtök este pótolta a Villarreal vendégeként a spanyol bajnokságban. Előtte pedig azért bejelentették a madridiak első januári igazolását.

A meccsen a kiesés ellen küzdő Villarreal már a negyedik percben vezetést szerzett: Santi Cazorla szépen tekert a hosszúba. Főleg azért volt különleges a gól, mert Cazorla Achilles-sérülés miatt az elmúlt két évben nyolc műtéten esett át, és még az is szóba került, hogy amputálni kell a lábát.

A Real két fejessel fordítani tudott: előbb Benzema, majd Varane talált be, ám a slusszpoén Cazorla második gólja után a hazaiaké volt. A Real pedig megint elszórt két pontot (2-2).

Cazorla első gólja (1-0)

Benzema gólja (1-1)

Varane gólja (1-2)

Cazorla második gólja (2-2)