LEICESTER, ENGLAND - DECEMBER 18:  Nicolas Otamendi of Manchester City is challenged by Harry Maguire of Leicester City inside of the penalty area during the Carabao Cup Quarter Final match between Leicester City and Manchester United at The King Power Stadium on December 18, 2018 in Leicester, United Kingdom.  (Photo by Shaun Botterill/Getty Images)

A címvédő City büntetőkkel jutott tovább az Angol Ligakupában – VIDEÓ

A Leicester nem adta fel, de a drámai hajrát elbukta.

Az Angol Ligakupa negyeddöntőjében szerda a címvédő Manchester City a Leicester City otthonába lépett pályára. A vendégek De Bruyne révén a 14. percben szerezték meg a vezetést, a bombát látni kell, így a szünetben a hazai együttes volt hátrányban.

A fordulás után egyenlített a Leicester, Albrighton zseniális gólt lőtt Ndid pazar passza után (1-1). Mivel a folytatásban az eredmény már nem változott, egyből jöhettek a büntetők. Ebben a City volt jobb, így a Guardiola-csapat készülhet az elődöntőre.

A nap másik mérkőzésén a harmadosztályú Burton a másodosztályú Middlesbrough-t búcsúztatta.

Albrighton (1-1)