Tapad a Barcelonára az Atlético – VIDEÓ

Griezmann a Valladolid otthonában is nyerőembernek bizonyult.

Az éllovas FC Barcelonát három pont hátránnyal üldöző Atlético Madrid a Valladolid ellen játszotta 2018-as utolsó idegenbeli bajnokiját – az évet az Espanyol ellen zárja a karácsonyt megelőző szombaton, hazai környezetben.

Szerbiában a szurkolók kihasználták a havazást: hógolyókkal sorozták meg a partjelzőt.

A 26. perc hozta meg a fővárosiak vezető gólját: Kalinic nem kapott elég szoros őrizetet, ezt kihasználva okosan lőtte ki a hosszú sarkot egy kiugratás végén (0-1). A játékrészt egy Atléti-tizenegyes zárta, amit Griezmann váltott gólra: 2-0-ra vezettek a vendégek a szünetben.

Az 57. percben szépített a Valladolid Calero révén, majd alig öt perccel később Saul a saját kapuját vette be, így újra egyenlő volt az állás – 2-2. A 80. percben Griezmannhoz került a labda óriási szerencsével egy szöglet után, ő pedig a kapuba továbbította azt – ezzel a találattal nyert az Atléti 3-2-re, és tovább tapad a Barcelonára.