MADRID, SPAIN - DECEMBER 06:  Alvaro Odriozola of Real Madrid evades Jilmar Torres of UD Melilla (3) during the Copa del Rey fourth round match between Real Madrid and Melilla at Estadio Bernabeu on December 6, 2018 in Madrid, Spain.  (Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images)

Gálázott a Real Madrid, sima továbbjutás a Spanyol Kupában

Miután a Real Madrid 4-0-ra elintézte az első mérkőzésen a harmadosztályú UD Melillát idegenben, így már csak formalitás maradt a visszavágó a Spanyol Kupa legjobb harminckét csapata között.

A királyi gárda kezdőcsapatában azonban bőven akadtak olyan játékosok, akik az előző hetekben kevesebb lehetőséget kaptak a bajnokikon és a Bajnokok Ligája-meccseken, és akik sajtóhírek szerint „hadban állnak” Santiago Solari vezetőedzővel – mint például Keylor Navas, Marco Asensio és Isco –, így nem vált unalmassá a második meccs sem, hiszen fűtötte őket a bizonyítási vágy.

Az első játékrészt végig uralta a Real Madrid, ám egészen a 33. percig tartotta magát a Melilla, ekkor azonban Asensio egyéni alakításából megszerezte a vezetést a hazai csapat, majd hat perccel később már 3-0 állt az eredményjelzőn – Asensio kétszer, Javi Sánchez egyszer volt eredményes.

A második félidőben is folytatódott a fővárosi csapat parádéja, ekkor pedig már Isco is hozzátette a magáét, az elmúlt hetekben száműzött sztár két remek gólt lőtt, közben Vinicius Junior is betalált, így hatig meg sem állt a Real – a túloldalon pedig a Melilla tizenegyesből szerzett egy becsületgólt. Ide kattintva megnézheted a Real Madrid összes gólját.