Csúnyára sikerült Solari első veresége a Real Madriddal

Az Eibar 3-0-ra lesimázta a királyi gárdát.

Zsinórban megszerzett négy győzelem után várta az Eibar elleni idegenbeli bajnokit a Real Madrid együttese, amely az Asensio-Benzema-Bale támadótrióval próbálta folytatni remek sorozatát. Nagy meglepetésre az Eibar szerzett vezetést már a 16. percben, így a királyi gárdának rengeteg ideje lett volna a fordításra.

Este a LaLigában csúcsrangadóra is sor kerül: nincs Spílered? Mutatjuk, hol tudod nézni az Atlético Madrid–Barca mérkőzést

A második félidő elején aztán minden Real-szurkoló ereiben megfagyott a vér: az Eibar berámolt még kettőt, az 57. percben már 3-0 volt az állás. Az utolsó félórában még a szépítés sem jött össze a Real Madridnak, amely először kapott ki Santiago Solari vezetésével.