Cavani triplázott, kitömte a PSG a Monacót – VIDEÓ

Neymarnak is összejött a gól.

A 2017-es és a 2018-as bajnok, vagy úgy is fogalmazhatunk, hogy a tavalyi második és első csapott össze a francia élvonalban a Monaco–PSG bajnokin. Ha viszont a jelenlegi erőviszonyokat szeretnénk bemutatni, azt kell mondanunk, hogy a kiesés elől menekülő, utolsó előtti Monaco és a százszázalékos PSG találkozott.

Éppen ezért nem volt meglepő, hogy Edinson Cavani a 11. percben már kétgólos előnyt hozott össze: az elsőnél Neymar passzát tessékelte a kapuba lesgyanús helyzetből – visszanézték, nem volt az –, a másiknál pedig a 19 éves, saját nevelésű Moussa Diaby adta a gólpasszt.

A máspdik félidőben aztán sszejött neki a mesterhármas is (0-3), majd Neymar egy Mbappé elleni szabálytalanság miatt befújt tizenegyesből alakította ki végeredményt (0-4).

Cavani első gólja (0-1)

Cavani második gólja (0-2)

Cavani harmadik gólja (0-3)

Neymar gólja (0-4)