Mourinho: A félidőben én voltam a PL legszerencsésebb menedzsere

A Manchester United trénere nagyon elégedetlen volt az első negyvenöt percben mutatott játékkal.

A Premier League tizenegyedik fordulójának nyitómeccsén már a tizenegyedik percben hátrányba került a Manchester United a Bournemouth otthonában – látnod kell, hogyan csináltak bazári majmot az MU védelméből –, ám Martial révén még a félidő előtt egyenlítettek a vendégek, a szünet után pedig jócskán feljavult a játékuk és a hosszabbításban sikerült begyűjteniük a három pontot.

A lefújást követően a manchesteriek menedzsere, José Mourinho rendkívül kritikus volt az első félidőben látottakkal.

Griezmann bemutatta, milyen, ha Messinek hiszi magát – VIDEÓ
Pályára sem lépett, mégis nyert a Barca, ugyanis botlott az Atlético.

Nem csupán a kezdés, az egész első félidő nagyon gyenge volt. A félidőben azt gondoltam, hogy én vagyok a Premier League legszerencsésebb menedzsere, amiért 1-1-es állással mehettünk pihenőre, hiszen akár 5-2 vagy 6-2 is lehetett volna az állás. Szörnyű volt a védekezésünk, és itt nem csak a védőkről beszélek, hanem az egész csapatról. Az járt a fejemben, hogy az emberek az első félidő láttán biztosan nem hitték volna el, ha azt mondom, hogy keményen dolgoztunk az edzéseken a héten, aztán a második játékrészre minden megváltozott, a totális ellentettjét láttam. Igaz, lehetetlen lett volna rosszabbul játszani, mint az első negyvenöt percben – idézte a Guardian a portugál trénert.

címlapfotó: BEN STANSALL / AFP