Solari bátor! Felforgatott Real-kezdővel debütál?

A frissen kinevezett szakember a Király-kupában harmadosztályú rivális ellen bizonyíthat.

A Real Madrid hétfőn jelentette be, hogy a klub vezetői megköszönték Julen Lopetegui munkáját, a spanyol edzőt pedig Santiago Solari váltotta a kispadon. A 42 éves argentin szakember szerda este már tétmérkőzésen irányítja a madridiakat, hiszen a spanyol Király-kupában a harmadosztályú Melilla vendégeként lépnek pályára (kezdés: 19:30).

Ez lesz tehát a frissen kinevezett mester debütáló mérkőzése, a Marca pedig menetrendszerűen azt is megjósolta, várhatóan milyen kezdővel lép pályára a „királyi gárda”.

Az biztos, hogy Marcelo, Cavajal, Varane, Vallejo és Marioano sem léphet pályára.

Solari a kapuban vélhetően Keylor Navasnak szavaz majd bizalmat a lap szerint, előtte pedig az Odriozola, Nacho, Ramos, Reguilón négyes zárhat. A védelem előtt Llorente és Ceballos szűrhet; a L. Vázquez, Valverde, Vinícius trió pedig Benzemát segítheti a támadásokban.

A kispadról Casilla, Sánchez, Asensio, Isco, Bale, Franchu és Cristo vár bevetésre.

Ha már Real Madrid: nincs könnyű helyzetben a sztárklub, hiszen újabb madridi játékos követheti Ronaldót a Juvéba, aki nem Marcelo…