Messi csak csere volt: újra hatalmasat égett a Barca

Nem vicc, a Bilbao védője kifejelte az argentin zseni szabadrúgását.

Számtalan olyan momentumot láthattunk a szombat délutáni Barcelona–Bilbao meccsen, amely „normális” esetben nem jellemző, ha a katalán címvédő játszik. A házigazda kapitális védelmi hibáját megmutattuk, ki is használták a baszkok.

Lionel Messi a kispadon kezdett, s bár az 55. percben beszállt, ezúttal ő sem tudta győzelemre vezetni a Barcát (1–1). Valverde együttese sorozatban a harmadik bajnoki meccsén maradt nyeretlen, mindent elmond a meglepetésről, hogy a Bilbao több mint 14 esztendő után tudott bajnoki pontot szerezni a Camp Nouban.

Ilyen merész cicivillantást még nem láttál Ronaldo exétől – FOTÓ
Minden korábbinál forróbb képeket posztolt a szuperszexi chilei modell.

Munir El-Haddadi a 84. percben egyenlített, ám láttunk olyat is, hogy Messi szabadrúgását a vezető találatot jegyző Oscar de Marcos kifejelte…

Este összecsap a két madridi óriás, mutatjuk az igencsak meglepő kezdőcsapatokat.

Nyitókép: David Ramos/Getty Images