Team of Inter Milan during the italian championship Serie A football match between UC Sampdoria and Inter Milan FC on September 22, 2018 at Luigi Ferraris Stadium in Genoa, Italy - Photo Massimo Cebrelli / DPPI

Három gólt lőtt, de nagyon megszenvedett az Inter

2018. 09. 25. 22:57

A Fiorentina volt az ellenfél.

A Serie A hatodik fordulóját nyitotta az Internazionale–Fiorentina találkozó kedd este.

Real Madrid's Portuguese forward Cristiano Ronaldo, and club president Florentino Perez  during the official presentation of Ronaldo's contract renewal, in the presidential box at the Santiago Bernabeu stadium in Madrid on November 7, 2016.  (Photo by Oscar Gonzalez/NurPhoto)

Mirallas kapufájával veszélyeztettek a vendégek rögtön a meccs elején, majd az Inter jegyzett komolyabb helyzetet, szintén gól nélkül. Az első találatra egészen a félidő hajrájáig kellett várni: a videóbíró is segítette Icardiékat egy tizenegyesnél, utóbbi aztán kíméletlen végrehajtónak bizonyult (1-0).

Az 53. percben Skriniar is bevette a kaput, de ő a sajátját – megpattant rajta egy lövés –, ezzel egyenlített a második félidő elején a Fiorentina. Végül azonban az Inter ünnepelhetett: D’Ambrosio 78. percben kapott remek ütemű kiugratást, amit a hálóba továbbított – 2-1-re nyert az Inter.