Kétgólos előnyt pazarolt el a Roma a Chievo ellen

Az első félidőben még lehengerlőek voltak, aztán mintha bent maradtak volna az öltözőben.

Az olasz bajnokság negyedik fordulójának vasárnapját az Roma-Chievo meccs nyitotta.

Csupán tíz perc kellett a hazaiaknak a vezető találatra, Alessandro Florenzi ívelte be a labdát a kapu elé, ahol Stephan El Shaarawy érkezett, aki lecsapott  rá és ellőtte azt a jobb alsó sarokba. (1-0) Majd még az első játékrész során kétgólos előnybe jutottak a rómaiak, Bryan Cristante kapta meg a lapos passzt a kapu előterében, a labda szépen szállt a hálóba. (2-0)

Sokáig úgy is tűnt marad a hazai előny, de a Chievo nem hagyta magát, Valter Birsa talált be, miután jól érkezett a beadásra a büntetőterületen belül és tökéletes lövést eresztett el, ami a kapu jobb felső sarkába ment a kapus mellett. (2-1) Végül percekkel a lefújás előtt Mariusz Stepinski  csapott le a kallódó labdára a kapu előtt és ellőtte azt laposan a háló közepébe. (2-2)

A forduló nagy kérdése egyértelműen az, hogy vajon Cristiano Ronaldo megszerzi-e első gólját a Juventus színeiben, Massimiliano Allegri, a torinóiak trénere erre a legfrappánsabb választ adta.