Nemzetközi foci

Kilenc csatorna, 35 meccs: mutatjuk, mit hol találsz meg a hétvégén

Költöztek a spanyol bajnokik.

Szombat:

M4 Sport

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest–DVSC
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Bp. Honvéd–Ferencváros

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Leverkusen
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach–Schalke

Digisport 1

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Parma
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli–Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Frosinone

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen–Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse–Monaco

Digisport 3

18.55: Labdarúgás, török bajnokság, Besiktas–Malatyaspor

Spíler1 TV

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham–Liverpool
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad–FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford–Manchester United
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Real Madrid

Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Eibar
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad–FC Barcelona
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Real Betis
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Real Madrid

Super TV2

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle–Arsenal

Vasárnap:

M4 Sport

17.45: Labdarúgás, NB II, Vasas–Kaposvár

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen–Nürnberg
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg–Stuttgart

Eurosport 2

23.15: Labdarúgás, észak-amerikai bajnokság, Chicago Fire–Orlando City FC

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma–Chievo
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Sassuolo
20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari–Milan

Digisport 2

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–Lazio
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille–Guingamp

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa–Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux–Nimes
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, Konyaspor–Fenerbahce

Spíler1 TV

13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhapmton Wanderers–Burnley
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–West Ham United
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Getafe

Spíler2 TV

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganes–Villarreal
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol–Levante
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid–Alavés
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Getafe

Címlapkép: AFP

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.