Három gól, kapusbravúr és horrorsérülés is volt az angol-spanyolon

Gólban gazdag játéknap volt a Nemzetek Ligájában.

A hazaiak már a tizenegyedik percben megszerezték a vezetést, Marcus Rashford kapott remek passzt, egy az egyben vihette a labdát a kapusra, ügyesen a jobb alsó sarkába lőtt, gyönyörű befejezés volt. (1-0) Nem volt hosszú életű az előny, Rodrigo nézte, hogy kinek tudna passzolni, Saul tökéletesen vette át a labdát és csodálatos lövést mutatott be közvetlenül a tizenhatoson kívülről a játékszer pedig egyenesen a bal alsóba szállt. (1-1)

A fordulást követően a spanyolok vették át az irányítást, egy bal oldali szabadrúgásnál tökéletesen szállt a labda Rodrigo helyére, aki könnyedén fejelt a hálóba. (1-2) Ezt követően percekig állt a játék Luke Shaw horrorsérülése miatt, ezt a jelenet ITT tudod megnézni. Ezután már több gól ugyan nem esett, de az első félidőhöz hasonlóan, most is David De Gea bravúrjaira volt szükség, hogy az eredmény ne változzon tovább.

Érdemes még megtekinteni Xherdan Shaqiri remek szabadrúgásgólját is, IDE kattintva megnézheted a svájci középpályás találatát.