Lewandowski vitte el a showt a Bundesliga rangadóján

A Bayern simán elintézte a Stuttgartot.

A parádés szezonkezdet után a Stuttgart otthonában folytatta menetelését a Bayern München.

A bajorok egyértelműen domináltak az első félidőben, riktán hagyták szóhoz jutni ellenfelüket. Ám az első góljukra viszonylag sokáig kellett várni. Fél óra telt el a meccsből amikor, Leon Goretzka vette át a labdát a büntetőterületen kívül, a labda a bal alsó sarokba ment. Remek befejezés volt, hatalmas tapsot kapott érte. (0-1)

Ugyanazzal a lendülettel játszotta végig a Bundesliga címvédője  a második játékrészt is, gólok terén történt némi változás. A 62. percben szép mozdulatsort mutatott be Robert Lewandowski, tökéletesen vette át a labdát a tizenhatos szélén Leon Goretzka passzát követően, majd pontos lövést küldött a bal alsóba. (0-2)

Lewandowski nem érte be egy találattal, előkészítőként is megvillant. A lengyel remek sarkazása után Thomas Müllerhez került a játékszer a kapu előterében és szépen eltekerte a jobb alsó sarokba a hiába vetődő Ron-Robert Zieler mellett. (0-3)