Lewandowski egymaga lerendezte a német Szuperkupát

Öt perc alatt duplázott fejjel, végül mesterhármasig jutott. Megvan a Bayern szezonbeli első trófeája.

Az Eintracht Frankfurt ellen játszotta szezonbeli első tétmeccsét a Bayern München – a két együttes a német Szuperkupa-mérkőzésen csapott össze vasárnap este.

Az első félidőben a Bayern gyakorlatilag el is döntötte a találkozót: Robert Lewandowski a 21. percben egy beadás után, majd öt perccel később egy szögletet követően fejelt a hálóba (0-2).

A második félidő kilencedik percében Lewandowski megtörte a sormintát: ezúttal lábbal volt eredményes egy labdaszerzés után (0-3). A percekkel korábban csereként beálló Coman is betalált, majd Alcantara jegyzett egy gólt a hajrában, így végül 5-0-lal bizonyult jobbnak a bajor együttes.

Címlapkép: Silas Stein/dpa/AFP