Bogdánt ennél kevesebbért felejtette el Klopp – VIDEÓ

A magyar kapus is kettőt hibázott.

A német Loris Karius kapus két elképesztő hibáján elment a Liverpool számára a szombati esti Bajnokok Ligája-döntő a Real Madriddal szemben.

Emlékezhetünk, hogy Bogdán Ádámot két hibát követően száműzte Jürgen Klopp vezetőedző, elevenítsük hát fel, mi is történt néhány évvel ezelőtt.

Először, 2015 decemberében, a Watford elleni bajnoki találkozó legelején kiejtette a labdát egy szöglet után. Csapata azonnal gólt kapott, és végül 3-0-s vereséget szenvedett.

A második eset 2016. január elején történt, amikor a negyedosztályú Exeter City otthonában rendezett FA Kupa-meccs első félidejének legvégén érintés nélküli szögletből találtak a hálójába. Ez az alábbi videón 2:31-től látható, a vége 2-2 lett, ezért újrajátszásra volt szükség.