Tízgólos thriller, emlékezetes gólörömmel a végén

Hihetetlen izgalmakat hozott a Hibernian és a Rangers összecsapása, ahol a hazaiak edzője elvitte a show-t a végén.

Elképesztő izgalmakat hozott vasárnap délután a Hibernian–Glasgow Rangers skót bajnoki az utolsó fordulóban. Már az első játékrész is igazi thriller volt, a hazai együttes tizenkét perc alatt három gólt vágott, ám még a szünet előtt egyenlített a Rangers, így 3-3 állt az eredményjelzőn a félidőben.

Spanyolországban már tudják, mikor jelenti be Griezmannt a Barcelona
Újabb részletek a nyár (feltételezett) legnagyobb átigazolásáról.

A fordulást követően sem álltak le a gólzáporral a felek, a vendégek két góljára, ezúttal a Hibernian válaszolt ugyanennyivel, így 3-5-ről sikerült 5-5-re egyenlíteniük. A tizedik találatot a 93. percben vitte be a hazai gárda, Neil Lennon vezetőedző reakciója pedig mindent visz. A tréner berohant a pályára, majd előadta a repülős gólörömöt, a játékvezető pedig felküldte őt a lelátóra.

Emlékezetes kilencven perc volt, az biztos.

címlapfotó: Craig Doyle / ProSportsImages / DPPI / AFP