Veronában biztos nem örülnek ennek az eredménynek

2018. 04. 23. 22:40

Hozta a kötelezőt a Genoa csapata.

A Serie A 34. fordulójából egyetlen mérkőzés maradt hátra, a hétfő este rendezett Genoa–Verona összecsapás. A hazaiak kezdtek jobban, már a 7. percben megszerezték a vezetést, Iuri Medeiros nem messze a tizenhatostól gondolt egyet, majd kapura pörkölte, a labda pedig szépen elsuhant a kapus mellett.

Csak jóval később tudott egyenlíteni a kiesés ellen küzdő Verona, Romulo büntetőből volt eredményes. Cirka negyed órával a találkozó vége előtt még Daniel Bessa is beköszönt, végül a hosszabbításban alakult ki a végeredmény Goran Pandev góljával (3-1).