Nemzetközi foci

Dobjon el mindent! Parádés a hétvégi tévés meccskínálat

Sorsdöntő derbi az olasz bajnokságban, kupadöntőt játszik a Barcelona.

Szombat:

M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd–Újpest FC
19.30: Labdarúgás, NB I, Videoton FC–Debreceni VSC

Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar–Getafe
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Manchester United–Tottenham Hotspur

Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo–Valencia

Eurosport 1

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover–Bayern München
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen

Digisport 1

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo–Fiorentina
21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, döntő, FC Barcelona–Sevilla

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL–AS Roma
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille–Lille
20.40: Labdarúgás, Serie A, AC Milan–Benevento

Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp–Monaco

Spíler1 TV

13.00: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion–Liverpool
15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford–Crystal Palace

Vasárnap:

Sport 1

20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid–Real Betis

Sport 2

16.00: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Chelsea–Southampton
18.30: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas–Alavés

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg–Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln–Schalke 04
22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Seattle Sounders FC–Minnesota United

Digisport 1

14.45: Labdarúgás, Serie A, Chievo–Internazionale
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge–Standard Liége
20.20: Labdarúgás, Serie A, Juventus–Napoli

Digisport 2

12.25: Labdarúgás, Serie A, Cagliari–Bologna
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux–PSG

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio–Sampdoria
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne–Troyes
20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi–Gent

Spíler1 TV

14.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal–West Ham United
17.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City–Swansea City

Címlapfotó: AFP