Donnarumma büntetőt védett, ez is kevés volt a Milannak – VIDEÓ

A botló Juve előnye is csökkent.

Hétközi fordulóra került sor szerda este az olasz élvonalban. Nagy Ádám kezdő volt a Bolognában, a vendégek pedig a Sampdoria otthonában szenvedtek 1-0-s vereséget, miután a 93. percben kaptak gólt. A magyar középpályás végig a pályán volt.

Az AC Milannak a Torino FC otthonában volt jelenése, a hazaiak pedig Belotti büntetőjével már a negyedik percben megszerezhették volna a vezetést, de Donnarumma hárított. A túloldalon aztán Bonaventura a 9. percben álomgólt lőtt (0-1). A torinóiak végül a hajrában mentettek pontot (1-1).

Az éllovas Juventus előnye négy pontra csökkent a hétközi fordulót követően: a torinóiak Alex Sandro góljával ugyan sokáig vezettek, de a Crotone a hajrában egyenlített (1-1), míg az üldöző Napoli – hátrányból fordítva – 4-2-re verte az Udinését.