Megint mindenki a Real–Juve játékvezetőjét szidja – VIDEÓ

2018. 04. 16. 22:50

Három meg nem adott góllal borzolta a kedélyeket.

Megírtuk: rengeteg fenyegetést kapott Michael Oliver játékvezető, aki büntetőt ítélt a Real Madrid javára a Juventus elleni mérkőzés 93. percében a Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai visszavágóján. A Sky Sports hétfői beszámolója szerint az angol bíró feleségét, az ugyancsak játékvezetőként tevékenykedő Lucyt is több alkalommal megfenyegették az elmúlt napokban.

A játékvezető-küldésért felelős brit szervezet illetékesei napi kapcsolatban állnak Oliverrel, hogy megállapítsák, szüksége van-e pihenésre, ő azonban szeretett volna mihamarabb visszatérni a Premier League-be, ezért szombaton ő volt a Huddersfield–Watford meccs negyedik játékvezetője, hétfő este pedig a 34. forduló zárómeccsét, a West Ham United–Stoke City találkozót dirigálta.

Gianluigi Buffon and Juventus players protest against the Michael Oliver's decision to give a penalty to Real Madrid during the UEFA Champions League, quarter final, 2nd leg football match between Real Madrid CF and Juventus FC on April 11, 2018 at Santiago Bernabeu stadium in Madrid, Spain - Photo Oscar J Barroso / Spain DPPI / DPPI
Halálosan megfenyegették a Real–Juve játékvezetőjét
Michael Oliver feleségét is zaklatják.

Nos, itt is volt néhány megkérdőjelezhető ítélete, legalábbis a hazai csapat részéről: az 55. percben Marko Arnautovic fejesét fújta vissza les miatt, hiába továbbította az osztrák a hálóba a labdát, majd a 66. percben Fernandes gólját érvénytelenítette. Ennél a szituációnál Arnautovic biztosan lesen állt, ám a riporter és a szakkommentátor arról társalog, hogy nem akarta megjátszani a labdát, így véleményes a helyzet.

Ekkor még 0-0 volt, majd a 79. percben  Peter Crouch megszerezte a vezető gólt a vendégeknek, amit Andy Carroll egyenlített ki a 90. percben (1-1). Ekkor azonban nem volt vége: a hosszabbításban Chicharito még egy gólt lőtt a hazaiaknak, de azt is érvénytelenítették Carroll kezezése miatt. Michael Oliver munkásságát megint alaposan kielemzik majd, az tuti.