Ronaldo sem lőhette volna szebben a Real szabadrúgását – VIDEÓ

Isco állt a labda mögé, ez lett belőle.

Kulcsjátékosait nélkülözve utazott el Málagára a Real Madrid a vasárnap esti spanyol bajnokira, többek között Cristiano Ronaldo, Gareth Bale, Luka Modric és Raphael Varane sem volt a keretben, de Marcelo és Toni Kroos is csak a kispadon kapott helyet.

Újabb góllal üzent Leekens kapitány száműzöttje – VIDEÓ
Továbbra is remek formában a klubjában Sallai Roland.

Hiába nincs a fedélzeten az első számú szabadrúgáslövő, Cristiano Ronaldo, aggodalomra akkor sincs oka a Real-drukkereknek, hiszen Isco kiváló helyettesnek bizonyult.

A Real huszonkettese a 29. percben remekül tekert a jobb alsóba húsz méterről, a gólt azonban málagai múltja miatt nem ünnepelte. A második félidő közepén Casemiro duplázta meg a vendégcsapat előnyét, míg a végeredményt (1–2) Diego Rolan alakította ki a 93. percben. A Real a harmadik helyen áll a spanyol élvonalban, az Atléticót még befoghatja, a Barcelonát (25-7-0) aligha.