Még mindig nem értik a Laziónál, hogyan eshettek ki

Csalódottság a rómaiaknál az EL-búcsú után.

Szerda este a Red Bull Salzburg együttese bedarálta a Laziót az Európa Liga negyeddöntőjében. A római csapat négy perc alatt három gólt kapott, ez pedig nem volt ínyére sem a szurkolónak, sem a játékosoknak.  A vendégek közül Senad Lulic értékelte a teljesítményüket, valljuk be, egyáltalán nem volt megelégedve a mutatott játékkal.

Pontosan azt csináltuk amit nem kellett volna. Jó kezdés volt, aztán összeomlottunk, ez egyszerűen megmagyarázhatatlan. Ezen a szinten elég 10-15 percre elvesztened a koncentrációdat, hogy bekapj négy gólt. Nem hinném, hogy ez fizikális gond lett volna, ez inkább agyban dőlt el. Totális képszakadás lett úrrá rajtunk, sokkal jobban kellett volna kezelni a helyzetet.”

Címlapkép: Alex Nicodim / NurPhoto