Nemzetközi foci bajnokok ligája

Kapcsolót a kézbe: BL-sorsolás, DVSC–Fradi, Barca–Valencia

Izgalmas lesz a hétvégi tévés program.

Péntek:

M4 Sport

12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

Sport 1

12.45: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

Eurosport 1

12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása
13.00: Labdarúgás, a Bajnokok Ligája elődöntőjének sorsolása

Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Augsburg

Digisport 1

12.00: Labdarúgás, az Európa Liga elődöntőjének sorsolása
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers–Nice

Digisport 2

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi–Genk

Szombat:

M4 Sport

16.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia–Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC–Ferencváros

Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Villarreal
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Valencia
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés–Celta Vigo
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao–Deportivo

Eurosport 1

19.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls–Montreal Impact
21.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire–Los Angeles Galaxy

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen–Frankfurt
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Mönchengladbach

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari–Udinese
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–Torino
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–Internazionale

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon–Amiens
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg–St. Étienne

Spíler1 TV

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton–Chelsea
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Everton
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–Bournemouth
20.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–Manchester City

Vasárnap:

Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar–Alavés
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Levante
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe–Espanyol
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga–Real Madrid

Eurosport 1

22.00: Labdarúgás, Sporting Kansas City–Seattle Sounders

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke–Dortmund
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder–Leipzig

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina–SPAL
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan–Napoli
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Sampdoria
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio–Roma

Digisport 2

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes–Marseille
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Monaco

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier–Bordeaux
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht–Club Brugge

Spíler1 TV

14.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United–Arsenal
16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–West Bromwich Albion

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.