Pogba döntött az angol bajnokavatóról

A City a szünetben már két góllal ment a városi rangadón.

Az angol élvonal 33. fordulójában szombat este városi rangadóra került sor: az éllovas Manchester Cityhez a United látogatott. A találkozó előtt biztos volt: ha a Guardiola-csapat nyer, biztosan angol bajnoknak mondhatja magát.

Ronaldo újabb ollózós gólt szerzett
Úgy látszik, már rutinból csinálja.

A mérkőzést remekül kezdték a „tartalékos” hazaiak (Walker, De Bruyne. Jesus és Agüero is csak a kispadon kezdett), hiszen Kompany a 25., míg Güngodan a 30. percben vette be De Gea kapuját, a szünetben így náluk volt az előny.

A fordulás után hamar zárkózni tudott a United, Pogba ugyanis – 97 (!) másodperc alatt – az 53., majd az 55. percben is gólt szerzett. Sőt! A 69. percben Alexis Sánchez pontos tekerése után Smalling találata után már a „vörös ördögöknél” volt az előny (2-3). A hajrában az eredmény már nem változott, a United remek hajrájának köszönhetően egyelőre csúszik a City-bajnokavató.