Nemzetközi foci

Szenzációs a hétvégi tévés meccskínálat

Everton–Liverpool, Real Madrid–Atlético Madrid, Manchester City–Manchester United.

Péntek:

Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover–Werder Bremen

Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne–PSG

Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi–Anderlecht

Szombat:

M4 Sport

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros–Mezőkövesd
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton–Újpest

Sport 1

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona–Leganés

Sport 2

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés–Getafe
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Sevilla
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis–Eibar

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg–Bayern München
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg–Schalke
23.00: Labdarúgás, MLS, Atlanta United–Los Angeles FC

Digisport 1

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento–Juventus
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma–Fiorentina
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Genoa

Digisport 2

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco–Nantes

Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, SPAL-Atalanta

Spíler1 TV

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–Liverpool
15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke–Tottenham
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City–Manchester United

Vasárnap:

M4 Sport 1

19.15: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Kisvárda

Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Las Palmas
16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Atlético Madrid
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Stuttgart
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Hoffenheim

Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Internazionale
14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Lazio
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Sassuolo

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Montpellier

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Club Brugge

Spíler1 TV

14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Southampton
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Ham

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.