Mit csinált Cavani? Ekkora bénázásért a mennyeiben lecserélnek – VIDEÓ

Tök üres volt a kapu...

A francia élvonalban meglepetésre a középcsapat AS Saint-Étienne 1-1-es döntetlent játszott a szupersztárjaival felálló PSG ellen. A hazaiak vezetést jelentő gólját Remy Cabella szerezte a 17. percben, aki aztán a 31.-ben egy büntetőt is kihagyott.

Messi szállodájában négynapos szexpartit rendeznek
A pasik számára viszont van egy rossz hírünk.

A PSG Presnel Kimpembe második sárga lapos buta kiállítása után emberhátrányba is került, de a legemlékezetesebb megmozdulás mindezek ellenére a csereként beszálló Edinson Cavanié lett.

Az uruguayi sztár szó szerint kihagyta a kihagyhatatlant, amikor Ángel Di María passzát az üresen tátongó kapu helyett mellégurította. Nem ezt szoktuk meg tőle, mégiscsak vezeti a góllövőlistát 24 találattal…

Végül mégis pontot mentett a PSG: Mathieu Debuchy-ről a hosszabbításban saját kapujába pattant a labda (1-1).

Cabella gólja (1-0)