Dybala csodagólja is kellett a Juve-sikerhez – VIDEÓ

A Juventus–Milan rangadó zárja az olasz bajnokság 30., húsvéti fordulóját. A listavezető Juventus egészen elképesztő formában várta a hazai összecsapást: minden sorozatot beleértve 24 találkozó óta volt veretlen, utoljára november 19-én kapott ki. A Serie A-ban 16 fellépés óta nem talált legyőzőre, és az utóbbi tíz meccsén még gólt sem kapott.

A Milan december 23-án kapott ki utoljára a bajnokságban, így tíz forduló óta tart a jó szériája. A két csapat legutóbbi bajnoki párharcán, október 28-án Milánóban nyert a Juventus 2-0-ra.

A meccsen a hazaiak szereztek vezetést: Paulo Dybala csodás lövéssel juttatta előnyhöz a torinóiakat a 8. percben (1-0). A vendégek a 28. percben egyenlítettek: az épp a Juventustól szerződtetett Leonardo Bonucci fejelt a hálóba (1-1), majd alaposan megünnepelte a korábbi kenyéradója ellen lőtt találatot. Végül mégis a Juve nyert: előbb Cuadrado (2-1), majd Khedira lőtt gólt a hajrában (3-1).

Dybala gólja (1-0)

Bonucci gólja (1-1)

Cuadrado gólja (2-1)

Khedira gólja (3-1)