Nemzetközi foci bajnokok ligája

Hat meccs, hat zakó: az ázsiai BL-ben sem megy a magyaroknak

Sorra bukja el a meccseket Vadócz és Dzsudzsák csapata.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük.

Az ázsiai Bajnokok Ligájában a harmadik fordulót rendezték ma, ám továbbra is magyar sikerek nélkül. Vadócz Krisztián csapata, a hongkongi Kitchee a japán Kasiva Reysol otthonában kapott ki 1-0-ra. A magyar válogatott középpályás végig a pályán volt. A Kitchee harmadik meccsén harmadik vereségét szenvedte el, a gólkülönbségük 0-10.

Dzsudzsák Balázs és az al-Vahda FC az iráni Zob Ahan vendége volt, de ők is kikaptak, 2-0-ra. Dzsudzsák jobbszélsőként a kezdőcsapatban kapott helyen, végigjátszotta a találkozót. Az al-Vahda FC szintén pont nélkül áll három meccs után, a gólkülönbségük 2-10.