Nemzetközi foci

Parádés a hétvégi tévés program: Real, Fradi, Barca, Videoton

Az Európa Liga sorsolását is közvetítik.

Péntek:

Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Mainz–Wolfsburg
Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntő sorsolása
Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg–Montpellier

Szombat:

M4 Sport
16.45:
Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC–Vasas FC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC–Budapest Honvéd

Sport 2
16.15:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Alavés

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés–Las Palmas

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Girona

Eurosport 2
15.30:
Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–Hertha Berlin
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen–Hamburger SV
Digisport 1
17.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Genoa
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale–Benevento
Digisport 2
13.25:
Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock–Hibernian

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse–AS Monaco

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes–Amiens
Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City–Stoke City

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool–West Ham

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford–Everton

Újra pályán a Fradi és a Videoton is Fotó: fradi.hu

Vasárnap:

M4 Sport
15.00:
Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, MTK–Békéscsaba

Sport 1
11.45:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal–Getafe

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Atlético Madrid
Sport 2
16.15:
Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Málaga
18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Real Sociedad
Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen–Schalke 04
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig–1. FC Köln

Digisport 1
12.25:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone–SPAL
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo–Lazio

17.15: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester City–Arsenal

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Marseille
Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Udinese

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Jubentus–Atalanta

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–AC Milan
Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux–Nice
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon–St. Étienne

Spíler TV
12.30:
Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace–Tottenham Hotspur
14.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Chelsea

A Chelsea-re újabb rangadó vár Fotó: Ben STANSALL / AFP

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.