Heteket kell kihagynia a brutálisan lerúgott City-sztárnak

2018. 01. 29. 09:45

Guardiola kiakadt a játékvezetőre.

Vasárnap honlapunk is beszámolt róla, hogy a Cardiff City védője, Joe Bennett brutálisan lerúgta a Manchester City sztárját, Leroy Sanét az FA-kupa mérkőzés első félidejében.

LÁTTAD?

Hajrá az átigazolási piacon: Eden Hazard, Ronaldo, Pellegri, Scsepovics

A német szélső bokasérülést szenvedett az eset közben, és a szünetben le is kellett cserélni. A City spanyol menedzsere, Pep Guardiola a lefújás után elmondta, nagyjából 3-4 hetet kell majd kihagynia Sanénak, de hozzátette, azt várja a játékvezetőktől, hogy keményebben büntessenek és nagyobb védelemben részesítsék a technikás játékosokat. Mint ismert, Bennett egy sárga lappal megúszta a szabálytalanságot, amivel sérülést okozott…