Ronaldo klasszis szabadrúgásával a Real Madrid a világ legjobb klubcsapata – VIDEÓ

Két gólt szerzett a Gremio ellen a portugál, egyet megadtak.

Szombat este a spanyol Real Madrid a brazil Gremio ellen lépett pályára a klubvilágbajnokság döntőjében.

Olvastad? +18!
Horror az edzésen: hat embert meggyilkoltak, tízet megsebesítettek – VIDEÓ, FOTÓ

Cristiano Ronaldo, a spanyolok aranylabdás klasszisa már a második percben földre került, igen kemény belemenéssel jelezték a brazilok, győzni szeretnének a jóval esélyesebbnek tartott rivális ellen. Az első félidő nem is hozott gólt – 0-0-nál jött a szünet.

Ronaldo szabadrúgásánál tehetetlenek voltak a brazilok Fotó: Giuseppe Cacace/AFP

A második játékrészben aztán Ronaldo villant: szabadrúgása a hálóban landolt, amivel megszerezte a vezetést a csapata. Nem sokkal később másodszor is bevette a kaput, de a gólpasszt jegyző Benzema a játékvezető szerint lesen volt, így érvénytelenítették a találatot.

Azonban az 1-0 is elég lett végül a Realnak – sikerével klubvilágbajnok a spanyol együttes.