Dárdai a fejét rázta, leadta előnyét a Hertha – VIDEÓ

Elaludtak a berlini védők.

Ugyan többször veszélyeztetett az első félidő során a Hertha BSC, vezetést is szerzett Selke révén, mégsem tudott előnnyel a szünetre menni az Eintracht Frankfurt elleni vasárnapi bajnokin. Többek között azért, mert a hazai védők nagyon elaludtak az egyik vendég szögletnél, amely után Marius Wolf szabadon lőhetett tizenhat méterről.

Ezt a csodát látni kell!
Kapusgóllal szerzett pontot a Benevento a Milan ellen – VIDEÓ

A szélső nem hibázott, a a berliniek magyar trénere, Dárdai Pál pedig elégedetlenül rázta a fejét az egyenlítő gól láttán. A második félidőben pedig még dühösebb volt honfitársunk, a 80. percben ugyanis Kevin-Prince Boateng találata eldöntötte a három pont sorsát, Hertha-Frankfurt 1-2. Dárdai Pál a berliniek trénereként először kapott ki az Eintrachttól, ezzel a vereséggel jelenleg tizenegyedik a Hertha a Bundesligában.