Berlin's Mitchell Weiser (C) and Eintracht's Kevin-Prince Boateng (R) vying for the ball during the German Bundesliga soccer match between Hertha BSC and Eintracht Frankfurt in the Olympic Stadium in Berlin, Germany, 03 December 2017.

EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: The DFB prohibits the utilisation and publication of sequential pictures on the internet and other online media during the match (including half-time). ATTENTION: BLOCKING PERIOD! The DFB permits the further utilisation and publication of the pictures for mobile services (especially MMS) and for DVB-H and DMB only after the end of the match. Photo: Annegret Hilse/dpa

Dárdai a fejét rázta, leadta előnyét a Hertha – VIDEÓ

2017. 12. 03. 16:40

Elaludtak a berlini védők.

Ugyan többször veszélyeztetett az első félidő során a Hertha BSC, vezetést is szerzett Selke révén, mégsem tudott előnnyel a szünetre menni az Eintracht Frankfurt elleni vasárnapi bajnokin. Többek között azért, mert a hazai védők nagyon elaludtak az egyik vendég szögletnél, amely után Marius Wolf szabadon lőhetett tizenhat méterről.

Ezt a csodát látni kell!
Kapusgóllal szerzett pontot a Benevento a Milan ellen – VIDEÓ

A szélső nem hibázott, a a berliniek magyar trénere, Dárdai Pál pedig elégedetlenül rázta a fejét az egyenlítő gól láttán. A második félidőben pedig még dühösebb volt honfitársunk, a 80. percben ugyanis Kevin-Prince Boateng találata eldöntötte a három pont sorsát, Hertha-Frankfurt 1-2. Dárdai Pál a berliniek trénereként először kapott ki az Eintrachttól, ezzel a vereséggel jelenleg tizenegyedik a Hertha a Bundesligában.