Nemzetközi foci
Paul Pogba of Manchester United and Francis Coquelin of Arsenal during the Premier League match between Manchester United and Arsenal played at Old Trafford, Manchester, England, on November 19, 2016 - Photo Matt West / Backpage Images / DPPI

Rangadó rangadó hátán a hazai televíziókban

Rangadó
Rangadó

2017. 12. 01. 08:06

Mutatjuk a hétvégi programot.

Péntek:

M4 Sport
16.00:
Labdarúgás, vb-sorsolás, Moszkva
Sport 2
21.00:
Labdarúgás, FA Kupa, AFC Fylde–Wigan Athletic
Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg–Hamburger SV
Digisport 1
18.15:
Labdarúgás, Serie A, AS Roma–SPAL
20.35: Labdarúgás, Serie A, Napoli–Juventus
Digisport 3
20.40:
Labdarúgás, Ligue 1, Dijon–Bordeaux

Szombat:

M4 Sport
15.15:
Labdarúgás, NB I, Debrecen–Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros–Videoton
Sport 1
13.30:
Labdarúgás, FA Kupa, Notts County–Oxford City
Sport 2
13.00:
Labdarúgás, La Liga, Barcelona–Celta Vigo
16.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid–Real Sociedad
18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla–Deportivo La Coruna
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao–Real Madrid
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München–Hannover 96
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04–1. FC Köln
Digisport 1
20.40:
Labdarúgás, Serie A, Torino–Atalanta
Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg–PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco–Angers
Digisport 3
17.55:
Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Anderlecht
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice–Metz
Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, Premier League, Chelsea–Newcastle United

15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford–Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal–Manchester United

Nagy meccs vár az Arsenalra és a ManU-ra Fotó: AFP

Vasárnap:

M4 Sport
14.45:
Labdarúgás, NB II, MTK–Csákvár
Sport 2
12.00:
Labdarúgás, La Liga, Leganés–Villarreal
14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City–Plymouth Argyle

16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe–Valencia
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Eintracht Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg–Mönchengladbach
Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Benevento–AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale–Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria–Lazio
Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Fiorentina–Sassuolo

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen–Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier–Marseille
Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne–Nantes
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem–Gent
Spíler TV
14.00:
Labdarúgás, Premier League, Bournemouth–Southampton

16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City–West Ham United

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Kommentek

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.