Nemzetközi foci

Rangadó rangadó hátán a hazai televíziókban

Mutatjuk a hétvégi programot.

Péntek:

M4 Sport
16.00:
Labdarúgás, vb-sorsolás, Moszkva
Sport 2
21.00:
Labdarúgás, FA Kupa, AFC Fylde–Wigan Athletic
Eurosport 2
20.30:
Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg–Hamburger SV
Digisport 1
18.15:
Labdarúgás, Serie A, AS Roma–SPAL
20.35: Labdarúgás, Serie A, Napoli–Juventus
Digisport 3
20.40:
Labdarúgás, Ligue 1, Dijon–Bordeaux

Szombat:

M4 Sport
15.15:
Labdarúgás, NB I, Debrecen–Budapest Honvéd
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros–Videoton
Sport 1
13.30:
Labdarúgás, FA Kupa, Notts County–Oxford City
Sport 2
13.00:
Labdarúgás, La Liga, Barcelona–Celta Vigo
16.15: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid–Real Sociedad
18.30: Labdarúgás, La Liga, Sevilla–Deportivo La Coruna
20.45: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao–Real Madrid
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München–Hannover 96
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04–1. FC Köln
Digisport 1
20.40:
Labdarúgás, Serie A, Torino–Atalanta
Digisport 2
16.55:
Labdarúgás, Ligue 1, Strasbourg–PSG
19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco–Angers
Digisport 3
17.55:
Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren–Anderlecht
20.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nice–Metz
Spíler TV
13.00:
Labdarúgás, Premier League, Chelsea–Newcastle United

15.30: Labdarúgás, Premier League, Watford–Tottenham Hotspur
18.00: Labdarúgás, Premier League, Arsenal–Manchester United

Nagy meccs vár az Arsenalra és a ManU-ra Fotó: AFP

Vasárnap:

M4 Sport
14.45:
Labdarúgás, NB II, MTK–Csákvár
Sport 2
12.00:
Labdarúgás, La Liga, Leganés–Villarreal
14.00: Labdarúgás, FA Kupa, Bradford City–Plymouth Argyle

16.15: Labdarúgás, La Liga, Getafe–Valencia
Eurosport 2
15.15:
Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC–Eintracht Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg–Mönchengladbach
Digisport 1
12.10:
Labdarúgás, Serie A, Benevento–AC Milan
14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale–Chievo
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria–Lazio
Digisport 2
14.55:
Labdarúgás, Serie A, Fiorentina–Sassuolo

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Caen–Lyon
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier–Marseille
Digisport 3
14.55:
Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne–Nantes
19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Zulte Waregem–Gent
Spíler TV
14.00:
Labdarúgás, Premier League, Bournemouth–Southampton

16.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City–West Ham United

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.