LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 29: Shkodran Mustafi of Arsenal and Collin Quaner of Huddersfield Town watch the ball during the Premier League match between Arsenal and Huddersfield Town at Emirates Stadium on November 29, 2017 in London, England.  (Photo by Julian Finney/Getty Images)

A hajrában bedarálta az Arsenal az újoncot – VIDEÓ

2017. 11. 29. 22:36

Petr Cech 1-0-nál bizarr védést mutatott be. Rooney mesterhármast lőtt, a 96. percben jött a City-dráma.

Az angol élvonal hétközi fordulójában az Arsenal odahaza fogadta a Huddersfield játékosait. A gólok sorát Lacazette nyitotta, majd a hajrában Giroud (2), Alexis Sánchez és Özil is betalált, így sima lett a vége (5-0).

A címvédő Chelsea-nél Rüdiger lőtt győztes gólt az 55. percben a Swansea ellen.

Wayne Rooney vezetésével az Everton 4-0-s győzelmet aratott a West Ham felett. A rutinos angol csatár büntetőt is hibázott, miközben mesterhármast lőtt. Az éllovas Manchester City úgy tűnt nagyon sokáig, hogy ikszel a Southampton ellen, majd a 96. percben Sterling győztes gólt lőtt (2-1).

A Liverpool hármat számolt a Stoke Cityre: Mané vezető gólja után Salah duplázott.