Kifizeti a Betfair azokat, akik Messi góljára és a Barca győzelemére fogadtak

A kapitális bírói hiba náluk is kiverte a biztosítékot.

Ahogy arról a Rangadó többször beszámolt, a Valencia kapusa hiába ügyetlenkedte be Lionel Messi lövését a vasárnap esti spanyol bajnoki csúcsmeccs harmincadik percében, a játékvezetői csapat nem vette észre, hogy a labda jócskán túljutott a gólvonalon.

A katalánok hiába tiltakoztak, maradt a 0–0, majd a második félidőben esett (és immár megadott…) találatokkal 1–1-re végződött a meccs.

EZT NÉZD!
Ezért a majomkodásért már megérte Podolskinak Japánba igazolni – VIDEÓ

Nyilván nemcsak az FCB szurkolói, hanem a csapatra fogadók is dühöngtek az óriási tévedés miatt, a Betfair iroda viszont hihetetlen döntést hozott: kifizeti azokat, akik Messi találatát és a Barcelona győzelmét tippelték.

A fogadóiroda spanyol kirendeltsége – amely mellesleg a Real Madrid kosarasainak egyik szponzora – bejelentette, minden olyan játékos megkapja a pénzét, aki arra tett, hogy az argentin klasszis szerzi a találkozó első gólját, vagy bármikor beveszi a Valencia kapuját, mint ahogy pénzükhöz jutnak a vendégsikert szimatolók is.