Szétrúgták Ramos fejét, mégis elmaradt a tizenegyes – VIDEÓ

Álomeredmény a madridi 0–0 a Barcelonának.

Gól nélküli döntetlennel zárult az első félidő a spanyol bajnokság tizenkettedik fordulójának legjobban várt mérkőzésén, az Atlético Madrid–Real Madrid összecsapáson. A helyzetek mellé – ahogyan az spanyol rangadókon lenni szokott –, vitatott szituáció is párosult.

Nagy a baj!
Hosszú időre kidőlt a Fradi-tábor kedvence

A 36. percben Marcelo felívelése után Casemiro fejelte középre a labdát, majd Ramos fejese közben Lucas Hernández nagyot rúgott a Real-csapatkapitány fejébe. A labda mellészállt, Fernández Borbalán sípja pedig óriási meglepetésre néma maradt – egyértelmű tizenegyestől fosztották meg a vendégeket. Sergio Ramos a második félidőre már nem is jött ki a pályára (könnyen lehet, hogy eltört az orra), helyére Nacho állt be.

Az esetet ide kattintva tekintheti meg.

A második félidőben folytatódott az óriási küzdelem, s noha az Atleti és a Real is gólt szerezhetett volna, maradt a 0–0, amely “álomeredmény” a madridi riválisoknál tíz ponttal többet gyűjtő Barcelona számára.

Egyértelmű tizenegyes maradt el Fotó: streamable.com