EL: botlott az AC Milan, a 93. percben bukott pontokat Szalai csapata

Kádár Tamás ezúttal kimaradt, de a Dinamo már továbbjutott.

Az Európa Liga negyedik fordulójában a Hoffenheim a török Istanbul Basaksehir otthonába látogatott. A vendégeknél nem volt keretben Szalai Ádám, aki a héten sérüléséből visszatérve már a csapattal edzhetett. A németek Grillitsch góljával sokáig vezettek, de a hazaiak a 93. percben egyenlítettek.

TRAGÉDIA!
Edzés közben szívrohamot kapott, majd elhunyt a 17 éves játékos

Sérülés miatt hiányzott Kleinheisler László is az Asztanából, a kazah csapat az izraeli Maccabi Tel-Aviv otthonába aratott 1-0-s győzelmet.

A Dinamo Kijev kezdőjéből ezúttal kimaradt Kádár Tamás, az ukránok a svájci Young Boys otthonából raboltak három pontot (0-1).

Az AC Milan nem bírt a hazai pálya előnyét élvező AEK Athénnal, a találkozó 0-0-s döntetlennel zárult.

A játéknapot követően (a 19 órás mérkőzéseken) egyedül a Dinamo Kijev harcolta ki a továbbjutást, Kádárék – az utolsó két fordulótól függetlenül – már biztosan továbblépnek a B-csoportból.