LEVERKUSEN, GERMANY - OCTOBER 15:  Jakub Blaszczykowski of VfL Wolfsburg scores a goal during the Bundesliga match between Bayer 04 Leverkusen and VfL Wolfsburg at BayArena on October 15, 2017 in Leverkusen, Germany.  (Photo by Lars Baron/Bongarts/Getty Images)

X-faktor: zsinórban negyedik bajnokijukon ikszeltek a farkasok

2017. 10. 15. 17:51

Kétszer is vezetett a Bayer...

A német élvonal nyolcadik fordulójának vasárnapi nyitómérkőzésén a Bayer Leverkusen kétszer is vezetett, végül kénytelen volt beérni döntetlennel a Wolfsburg ellen bajnokin (2-2). A vendégeknek ez volt zsinórban a negyedik döntetlenjük.