Monaco's Colombian forward Radamel Falcao (L) outruns Fenerbahce's Russian defender Roman Neustadter during a friendly football match between AS Monaco and Fenerbahce SK on July 19, 2017 in Montreux. / AFP PHOTO / Fabrice COFFRINI

Csak lestek Falcaóék: fejjel passzolta ki a Montpellier a Monacót – VIDEÓ

2017. 09. 29. 22:52

Ilyen gólt is ritkán látni.

Hiába vezetett Falcao góljával már az első félidőben a Monaco, egy 92. percben kapott góllal pontokat veszített a csapat a Montpellier elleni hazai bajnokin a francia élvonal nyolcadik fordulójában.

A vendégek nem akármilyen találattal egyenlítettek (1-1) a legvégén Camara révén.