Ki mondta, hogy az edző nem sérülhet bele a gólörömbe? – VIDEÓ

Marcelino combja bánta Simone Zaza győztes találatát…

Megfizette a túlzott gólöröm árát a Valencia edzője: Marcelino García Toral combizomsérülést szenvedett, miután Simone Zaza vasárnap a Real Sociedad elleni mérkőzés 85. percében megszerezte a győzelmet érő gólt.

A 3-2-es vendégsikerrel zárult bajnoki találkozón együttese harmadik találata után a tréner felugrott, majd bal combhajlító izmát dörzsölgetve, bicegve ment vissza a kispadhoz.

EZT FIGYELD!
Ők tizenketten: meglepő nevek Storck kapitány NB I-es listáján

– Egy kicsit öreg vagyok már ehhez, akadnak olyan helyzetek, amelyekben vissza kell fognom magam – mondta az 52 éves edző, hozzátéve: még mindig jobb, hogy ő sérült meg, mintha az egyik játékosával történt volna hasonló.

Tudom kezelni, de a jövőben el kell kerülnöm az ilyen helyzeteket – idézi a szakembert az MTI.

A röviden csak Marcelinóként emlegetett szakembert májusban nevezték ki, és bizony ügyelnie kell az ünneplésre, ugyanis a Valencia jól kezdte a szezont, hat forduló után a negyedik helyen áll, a gólkülönbsége 12-5.