Rossz ómen! Negatív rekordot állított be a Real Madrid

Húsz éve tapasztalhattak hasonlót a madridiak.

Korábban beszámoltunk arról, hogy hazai pályán meglepő vereséget szenvedett szerda este a Real Madrid. A királyi gárda – már Cristiano Ronaldóval a fedélzeten –
a Real Betis 94. percben lőtt góljára nem tudott válaszolni, így alakult ki az 1-0-s vendég siker.

A Marca legfrissebb beszámolójából az is kiderül, hogy a madridiak húsz éve kezdtek ilyen gyengén a Santiago Bernabéuban.

EZT LÁTTAD MÁR?
Bravó! Sallói pöckölése kupagyőzelmet ért a Kansasnek – VIDEÓ

A 2017–2018-as versenykiírásban odahaza egy vereség (Real Betis 0-1) és kettő döntetlen (Levante 1-1, Valencia 2-2) a Zidane-csapat mérlege. Hasonló gyenge kezdés az 1995–1996-os szezonban fordult elő: akkor az első három hazai bajnokijukon csupán egy pontot szereztek (két vereség, egy döntetlen) a fővárosiak.

Akkor az idény végén hatodik lett a Real Madrid a bajnokságban, a bajnoki címet az Atlético Madrid szerezte meg – a két klub között tizenhét pont különbség volt. Az FC Barcelona harmadik lett, tíz ponttal többet szerezve, mint a Real.

Egyelőre nem megy a Realnak hazai pályán Fotó: Getty Images