Meglepetésember mentette meg a Barcelonát Madridban – VIDEÓ

Szenzációs gólt lőttek a hazaiak.

A bajnokságban három, a Bajnokok Ligájában pedig egy győzelem állt a szezonban a Barcelona neve mellett, és ezeken még gólt sem kapott Ernesto Valverde együttese.

Ezt láttad már?
Robben olyat tett, amire két és fél éve nem volt képes – VIDEÓ

A LaLiga negyedik fordulójában viszont sokáig úgy tűnt, megbotlanak: a hajráig csak 1-1-es döntetlenre voltak képesek a madridi Getafe otthonában. A hazaiak a japán Sibaszaki Gaku találatával szereztek vezetést, majd Messi tökéletes szabadrúgását is védte a madridi kapus. Az 1-1-es döntetlent Denis Suárez góljával harcolták ki a katalánok, a 84. percben pedig jött a nyáron igazolt Paulinho, aki megszerezte a győztes találatot (1-2). Pedig nem feltétlenül az ő feladata lenne a gólszerzés, de most ezt is megoldotta. A Barcelona továbbra is hibátlan mérleggel vezeti a bajnokságot.

Sibaszaki gólja (1-0)