Alakul a szupercsapat: Cavani, Mbappé és Neymar is gólt lőtt a PSG-ben – VIDEÓ

5-1-re nyertek a Metz otthonában rendezett francia bajnokin.

Szenzációsan sikerült a francia tinisztár, Kylian Mbappé bemutatkozása a PSG-ben: a Monacótól szerződtetett 18 éves zseni betalált, csapata pedig 5-1-re győzött a Metz otthonában a francia élvonal ötödik fordulójában.

A PSG szerzett vezetést, miután Neymar adott remek labdát Cavaninak, Mbappé pedig volt olyan előzékeny, hogy hagyta a lehetőséget az argentinnek. Riviere fejesével hamar egyenlített azonban a Metz, 1-1 volt a félidei állás.

Az 56. percben a hazaiaktól kiállították Benoit Assou-Ekottót – Mbappénak csúszott oda, de a labdát is elérte, mégis egyből pirosat kapott –, ezután pedig beindult a PSG-henger. Előbb Mbappé büntetett, majd Neymar egy hasonlóan szép távoli lövésből talált be. Cavani duplázása és Lucas Moura találata már a kisebb gólok közé tartozott. A PSG öt meccs után 15 ponttal, 19 lőtt és csak három kapott góllal áll a táblázat élén.

Edinson Cavani első gólja (0-1)

Emmanuel Riviere gólja (1-1)