Lukaku találata sem csúnya, de a gólpassz… – VIDEÓ

Rashford ugratta ki varázslatosan a Manchester United belga csatárát.

Romelu Lukaku a keddi, Real Madrid elleni UEFA Szuperkupa-meccsen is gólt szerzett, vasárnap pedig a West Ham kapuját vette be a Premier League első fordulójában.

A belga támadó szenzációsan indult be az MU kontrája végén, és, ahogy mondani szokták, forintos labdát kapott ifjú csapattársától, Marcus Rashfordtól. A második félidő elején fejjel is eredményes volt, így megduplázta az MU előnyét.

NAGY A BAJ
Kisgyerekek is megsérültek a szombati focibalhéban – VIDEÓ

A meccs hajrája is a hazai elképzelések szerint alakult: Martial a 87., Pogba a 90. percben szerzett gólt (4-0).

Az MU új igazolása, Nemanja Matic is gyönyörű mozdulatokkal szórakoztatta a nézőket, habár a szerb középpályástól nem a szép cseleket szokhattuk meg, ezúttal négyszer is túljárt ellenfelei eszén.

Az első vasárnapi mérkőzésen a Tottenham 2-0-ra győzött a Newcastle otthonában.