Nemzetközi foci

A kínaiak elutasították a Barca 20 millió eurós ajánlatát Paulinhóért

Korábban már beszámoltunk róla, hogy a kínai szuperligában szereplő Kuangcsou Evergrande brazil középpályása, Paulinho a Barcelona egyik nyári kiszemeltje. A kínai klub csütörtökön közleményben jelezte, elutasította a katalánok 20 millió eurós ajánlatát a korábbi Tottenham-játékosért.

– Paulinho 2017 januárjában hosszabbította meg szerződését, és fontos játékosa klubunk hosszútávú projektjének. Ezért klubunk hivatalos választ adott a Barcelonának, melyben elutasítottuk a játékosért tett ajánlatát, ugyanis nem szeretnénk eladni – áll az Evergrande közleményében.

A 28 éves, 41-szeres brazil válogatott Paulinho 2015-ben, 16 millió euróért érkezett a Kuangcsouhoz a Tottenham együttesétől.

Olvasói sztorik