Raab
Újpest: Pajovics – Kálnoki-Kis, Litauszki, Windecker, Cseke, Tischler, Balázs B., Pauljevics, Nagy, Pávkovics, Obinna. Vezetőedző: Nebojsa Vignjevics
Újpesti gólszerző: Vorotovics (88.)

A LASK Linz ellen folytatta edzőmérkőzései sorát az Ausztriában edzőtáborozó Újpest FC.

Az osztrák vendéglátók az első félidőben szereztek vezetést. A második játékrészben is linzi lábakon járt a labda, de helyzetekig alig jutottak el. Az Újpestnek is volt egy-két veszélyesebb lövése, de a gól elmaradt – egészen a 88. percig, amikor egy ajtó-ablak helyzetig kijátszott akciót Filip Vorotovics passzolt az üres hálóba (1-1).

A ráadásban veszélyes helyről kapott szabadrúgást a hazai gárda, ezt nem tudta kivédekezni az Újpest: gól zárta a meccset, 2-1-re nyert a Linz.