U21-es Eb: hat perc alatt elintézték a németek a cseheket – VIDEÓ

Dárdai új igazolása kihagyott egy tizenegyest, ám ez is belefért.

Az U21-es Európa-bajnokság C-csoportjában Németország Csehország ellen mérkőzött meg vasárnap este és aratott kétgólos győzelmet.

Már-már úgy tűnt, hogy gól nélküli döntetlennel ér véget az első félidő, ám a 44. percben jött Max Meyer, aki a bal oldalról befelé húzott a tizenhatoson belülre és végül kilőtte a jobb alsót. A szünetet követően pedig hamar megduplázta előnyét a német válogatott, az 50. percben Arnold indította a félpályáról Gnabryt, aki mellett Sacek nem találta el jól a labdát, így a németek támadója nagy ziccerben nem hibázott.

A hajrában még a harmadik gólhoz is közel járt Németország, a Dárdai Pál vezette Hertha új igazolása, Selke azonban kihagyta a tizenegyest, így maradt a 2-0.