Borzasztó gyenge tizenegyes és egy első perces gól nyitotta az U21-es Eb-t – VIDEÓ

A lengyeleket a szlovákok verték, az angolok a svédekkel nem bírtak.

Péntek este megkezdődött a 2017-es lengyelországi U21-es Európa-bajnokság. Az első játéknapon az A-csoport csapatai léptek pályára.

Az első mérkőzést az angol és a svéd válogatott játszotta, gólt azonban nem láthatott a közönség: Wahlqvist járt hozzá a legközelebb, de a hajrában flegma, gyenge büntetőjét a kapu közepéből tenyerelte ki Pickford, az angolok kapusa, így 0-0-lal ért véget a találkozó.

A másik mérkőzésen a házigazda lengyelek Lipski révén már az első percben vezetést szereztek Szlovákia ellen. Valjent húsz perccel később válaszolt, egyenlítettek a szlovákok. Sokáig maradt az 1-1, a hajrában viszont a nem sokkal korábban beállt Safranko eldöntötte a meccset: 2-1-re nyert Szlovákia.