Real, Barca: két-két gól, de mekkora különbség – VIDEÓ

Ronaldo már a második percben megszerezte a vezetést a Málaga otthonában, amivel szinte már bajnok a Madrid.

CR semmit sem bízott a véletlenre, villámgyorsan lehűtötte a málagai kedélyeket. A Barcelona ezzel szemben vergődik a gyengécske Eibar ellen, amely Inui találatával szerzett vezetést a hetedik percben.

A LaLiga utolsó fordulójában tehát minden a Real bajnoki címét vetíti előre – legalábbis a két óriás meccsének első félideje után.

A folytatásban növelte az előnyét a Real (0-2), majd újabb gólt kapott a Barca (0-2). A katalánok nem sokkal később öngóllal szépítettek (1-2), tíz perccel később pedig már egyenlítettek (Suárez). Messi egy elhibázott büntető után ismét odaállt, és ezt már bevágta, így a 76. percben már nála az előny (3-2).